PEST MEGYEI HÍRHATÁR - Kiszivárgott bírószitok

EUR árfolyam
   ;/Rate Ft
   CHF árfolyam
   ;/Rate Ft

MINDEN HÍR | AKTUÁLIS | SZÍNES | VÉLEMÉNY | RENDŐRSÉGI HÍREK | SPORT | KULTÚRA | TÖBB HÍRHATÁR | HELYBEN VAGYUNK!

2012. 09. 24. 09:03

Kiszivárgott bírószitok
Tegnap, azaz szeptember 23-án megrendezésre került Videoton - Győri ETO találkozó (0-1) hosszabbításában Fábián Mihály játékvezető kiállította a hazaiak támadóját Torghelle Sándort. Az éveken át külföldön légióskodó játékos előbb sárga lapot, majd egy piros lapot kapott, utóbbit szövegelését.

A labdarúgó NB I nyolcadik fordulójának rangadóján a Videoton a Győri ETO-t fogadta. A hazai fölény ellenére egy kontratámadás révén vendégsiker született.

A Vidi támadója Torghelle Sándor csereként állt be a 71. percben, ám a találkozó hosszabbításában kiállította Fábián Mihály játékvezető. A korábban címeres mezt is viselő csatár előbb könyöklésért kapott egy sárga lapot, amit nem hagyott szó nélkül, ezért villant a piros lap - tegyük hozzá Torghelle a kiszivárgott játékvezetői jelentés alapján nyomdafestéket nem tűrő szavakat is használt a játékos.

Íme Torghelle monológja.

A sárga lapfelmutatása után:„Menjél már te a hülyeségeiddel, baszd meg!"

A piros lapot követően:  „És most mit csinálsz, hazamész, és kivered magadnak?"

A játékos ezzel befejezte a Fábián játékvezetőhöz fűzött beszédét, de a pálya szélén a harmadik játékvezető is kapott néhány "kedves" szót a támadótól: „Menjetek a Váci utcán kézen fogva!"

Fotó: hatharom.hu