. Ma Erik napja van.
Eurovízió 2012
2012-01-10 12:06:38
Eurovízió 2012

Eurovízió 2012

Húsz produkció száll ringbe a 2012-es Eurovíziós versenyen való indulásért. Az idei Eurovíziós Dalversenyt Azerbajdzsán fővárosában, Bakuban rendezik meg.


Az idei verseny az ötvenhetedik lesz a sorban. Tavaly az azerbajdzsáni duett, Ell és Nikki párosa nyerte, hazánkat Wolf Kati – Szerelem, miért múlsz számával képviselte.





A tavalyi döntős dal




Az idei, hazai húsz produkció közül a nézők dönthetnek, hogy ki képviselje Magyarországot. A nézők és a zsűrik élőben, háromrészes showműsor keretében dönthetnek majd, melyet az m1 és a Duna World közvetít.


Az elődöntőkben 20-an indulnak, itt a névsor:
Compact Disco,
Tóth Gabi,
Király Linda, Ben és Viktor
Gyurcsik Tibor
Sofistik
Molnár Ferenc Caramel
Kiss Gina
Anti Fitness Club
Pély Barna, Pál Eszter, Pál István "Szalonna"
Tolvai Renáta
Puskás Péter
Monsoon
Gallusz Niki, Vizy Márton
Kállay-Saunders András
Fábián Juli&Zoohacker
Kökény Attila, Bencsik Tamara
Dancs Annamari
Hein Gabi
Veress Mónika "Nika"
Bebe&The Change

 

Az Eurovíziós Dalverseny két elődöntőjére 2012. május 22-én, és 24-én, a döntőre 2012. május 26-án kerül majd sor.

További híreink
Motoros találkozó és családi nap Vácon
Első alkalommal kerül megrendezésre a Váci Motoros Találkozó és Családi Nap, május 19-én szombaton, a Duna-parton.
2012-04-27 15:09:51, Hírek, Könnyű Bővebben
LAN parti a váci Hajógyárban
A hétvégén immár 12. alkalommal került megrendezésre Magyarország egyik legrangosabb és legnépszerűbb számítógépes eseménye az IC LAN sorozat Vácott, a Hajógyár területén.
2012-04-13 15:03:07, Hírek, Könnyű Bővebben
Kiskacsa a hírfolyamban
Erről az egy hírügynökségről sokan állítják meggyőződéssel, hogy itt kizárólag hiteles híradások szerepelnek. Tényleg?
2012-04-12 19:51:41, Hírek, Könnyű Bővebben

Hozzászólások

Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Összefoglalót készítettünk arról, hogy a jelenleg regnáló kormány milyen módon teszi a tönk szélére Magyarorsz...
Bővebben >>